درباره بزازباشی

/درباره بزازباشی
درباره بزازباشی 2017-09-17T01:51:54+00:00

بزاز باشی

بزازباشی اولین استارت آپ (کسب و کار آنلاین) در زمینه معرفی بین المللی و فروش محصولات برندهای برتر صنعت پوشاک و مد ایرانی طبق قوانین حاکم بر این حوزه می باشد.

در فضایی که اکثر فروشگاههای بزرگ اینترنتی ما اقدام به فروش پوشاک وارداتی می کنند، بزازباشی برنامه خاصی برای حمایت و رشد تمامی فعالان و کسب و کارهای نوپای صنعت پوشاک و مد دارد.

درباره بزازباشی

با توجه به توسعه و رشد چشم‌گیر صنعت پوشاک و مد ایران طی سالیان اخیر و حمایت‌های هدفمند مراجع ذیصلاح در این حوزه همچنین آماده شدن بستر مناسب برای تبدیل کشور عزیزمان، ایران به‌عنوان کشوری صاحب سبک در میان کشورهای اسلامی، بالا رفتن سطح دانش روز طراحان، به‌کارگیری روش‌های نوین اجرا و به‌کارگیری آن‌ها در قالب عرف جامعه، بیش‌ازپیش جای خالی بستری برای معرفی و شناساندن فعالان صاحب سبک به‌صورت بین‌المللی خالی است.

درباره بزازباشی

درباره بزازباشی

بزازباشی ” در بهار۹6 با ایده معرفی و فروش بین‌المللی نمانام‌های برتر صنعت پوشاک و مد ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

اما تمرکز اصلی “بزازباشی ” بر روی کمک به رشد کسب‌وکارهای نوپایی معطوف شده که درعین‌حال مستعد در این صنعت هست، تا با ارائه خدمات مختلف بستری برای دیده شدن، رشد و شکل‌گیری برند آن‌ها به‌صورت حرفه‌ای ایجاد کند.

درواقع یک هدف والاتر در پس این ایده وجود دارد، سوق دادن سلیقه اجتماعی برای استفاده از تولیدات داخلی به‌منظور رواج فرهنگ صحیح پوشش، حمایت از تولیدات داخلی و حمایت از طراحان صاحب سبک ایرانی-اسلامی، که با فراق بال برای مصرف‌کننده داخلی کیفیت و ذائقه‌ای درخور فراهم نمایند.

گام بعدی و پس از احراز شرایط کیفی، “بزازباشی ” اقدام به معرفی و فروش بین‌المللی محصولات نمانام‌های ایرانی می‌کند تا علاقه‌مندان خارج از ایران نیز از لذت استفاده از هنر ایرانی اسلامی بهره برند.